Головна arrow Новини arrow Останні новини м Костопіль arrow Туристи в Костополі!
04.10.2015 р.
КостопольКостопіль
Весь Костопіль:
Нічні клуби Нічні клубиКафе, ресторани Кафе, рестораниЗаправки міста Заправки містаПоліграфія ПоліграфіяТуризм, подорожі Туризм, подорожі
Підприємства ПідприємстваАФІША м. Костопіль АФІША м. КостопільГотелі Готелі
Туристи в Костополі!
18.08.2008 р.
туризм ;)
Базальтове
Поблизу села Базальтове Костопільського району — місце однієї з природних пам’яток Рівненщини. Тут знаходяться базальтові стовпи висотою від трьох до тридцяти метрів, а протяжність монолітної стіни, яку вони утворили, — 320 метрів. Ці базальтові стовпи можуть стати одним із семи природних чудес України. Місцева влада впевнена, що кам’яна пам’ятка зацікавить і туристів.
Поблизу села Базальтове Костопільського району — місце однієї з природних пам’яток Рівненщини. Тут знаходяться базальтові стовпи висотою від трьох до тридцяти метрів, а протяжність монолітної стіни, яку вони утворили, — 320 метрів. Ці базальтові стовпи можуть стати одним із семи природних чудес України. Місцева влада впевнена, що кам’яна пам’ятка зацікавить і туристів. Базальтові стовпи-велетні знаходяться в одному з відпрацьованих кар’єрів Івано-Долинського родовища базальтів під №3. На цю пам’ятку покладають великі надії у розвитку туризму в районі. — Пам’ятка природи “Базальтові стовпи” є складовою усього комплексу, базальтового родовища в цілому, — зазначає голова Костопільської райради Віктор Талащук. — Уже розроблена та прийнята програма розвитку туризму в районі, але її ще потрібно допрацьовувати.
Розвиток туризму важливий для Костопільщини — бо це паралельно розвиток інфраструктури району. За рік ми зможемо виконати цю програму, залучивши кошти і з місцевого бюджету, і від місцевих підприємців. Головне, що підприємці погоджуються з цим. Віктор Талащук розуміє, що на шляху туристів нерозвинена інфраструктура стає перепоною приїхати до омріяного місця відпочинку. А ще кожному подорожуючому хочеться не лише побачити, а й почути історію про місцевість і її пам’ятки. — Потрібно розробити туристичні маршрути, включити до них цікаві місця Костопільщини, як-от базальтові стовпи. А ще необхідно підготувати гіда, який би міг провести цікаву повноцінну екскурсію. Лише після цього маршрути можна подавати туристичним фірмам, — наголосив голова райради. Базальтові стовпи, що у кар’єрі №3 Івано-Долинського родовища, визнані пам’яткою природи місцевого значення ще у 1972 році.
Ще одна природна пам’ятка може з’явитися неподалік, у кар’єрі №5. Висота базальтових стовпів тут сягає 22 метрів. — Пам’ятка природи “Базальтові стовпи” знаходиться біля відпрацьованого кар’єру, він підтоплений водним плесом. Ми готуємо проект із благоустрою цього кар’єру з облаштуванням відпочинкової зони, — розповіла голова правління ВАТ “Івано-Долинський спеціалізований кар’єр” Галина Довжаниця. — Рекреаційну зону облаштуємо за власний кошт, щоб людям було де відпочити, встановимо бесідки, обладнаємо місця для туристів. Крім цього плануємо відкриття ще однієї пам’ятки природи у кар’єрі №5, він найглибший із усіх кар’єрів базальтового родовища.
 
< Попередня   Наступна >

Афіша

Вже було:

Copyright © 2007-2014 www.Kostopil.eu Усі права захищені.
Використання матеріалів сайту можливе лише при
наявності активного посилання на джерело - www.Kostopil.eu